Ortolan
Klinika ORTOLAN działa na rynku usług stomatologicznych od 2000 roku, a w nowym lokalu od 2011 roku. Obecnie zespół Kliniki składa się z wielu znakomitych lekarzy. Dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom nowoczesne, kompleksowe podejście do leczenia. Konsultacje z pacjentem niejednokrotnie prowadzone są nie przez jednego, ale przez cały zespół lekarzy. Ustalany jest indywidualny plan leczenia, aby każdy krok podejmowany w procesie terapeutycznym był dopracowany pod każdym względem.

W Klinice oferujemy pełen zakres najwyższej jakości usług stomatologii estetycznej od zabiegów profilaktyki, nowoczesnego wybielania poprzez leczenie zachowawcze, ortodoncję, protetykę, implantologię po zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii, mioterapii.

Pacjenci trafiają do nas głównie z polecenia, co świadczy o profesjonalizmie wynikającym z zespołowej pracy lekarzy, jak również o rodzinnej i miłej atmosferze.

Z przyjemnością pragniemy poinformować pacjentów, że podjęliśmy współpracę z firmą Mediraty, która umożliwia płatność za leczenie w trybie ratalnym.
Więcej szczegółów w aktualnościach/raty.

Nie masz odwagi lub nie chcesz rozmawiać o rozłożeniu leczenia na raty? MediRaty  daje innowacyjne możliwości. Już teraz możesz sam złożyć wniosek o rozłożenie leczenia na raty dzięki usłudze MediRaty!

Dowiedz się więcej.

Ponadto uczestniczymy w innowacyjnym programie "Uśmiech na Medal"
(www.usmiechnamedal.pl)

Naszym pacjentom udostępniamy Wi-Fi - hasło dostępne w recepcji.

 

mapka Adres:
02-473 Warszawa-Włochy
ul. Popularna 8/10 lok.3
wejście od ul. Milanowskiej
tel. (22) 863 15 61,
kom: 609 240 401
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.